Menu
Your Cart

Saç Boyası

Luxury Prestige’nin Red serumu Özellikle aşırı ısılı işlem sonrasında hasar gören saçların kurtarıcısı olan nar, içerisinde bulunan punicic sayesinde saçların hızlıca uzamasına olanak sağlar. Saçları besleyen nar kabuğu, saç dökülmesini engelleyerek yeni saçların çıkmasına yardımcı olur. Içerigindek..
647,40TL
Vergiler Hariç:539,50TL
Marka: Cameleo
Delia Cameleo Men Hair Color 4.0 Medium BrownCameleo Erkekler için Bıyık & Sakal Krem Boya, sakal ve bıyığa canlılık katar. 4 farklı tonu mevcuttur.Saç rengini canlandırmak ve gri saçı kapatmak isteyenler için uygundur. Kullanımı hızlı ve kolaydır. 5 dakikada hemen etki eder. Amonyak, parab..
208,32TL
Vergiler Hariç:173,60TL
Marka: Cameleo
Cameleo Kahverengi Saçlı Erkekler için Beyaz Kapatıcı Boya, istenmeyen beyaz ve gri saçların görünümünü değiştirir. Paket içerisinde bulunan canlandırıcı krem, saçlarınızı besler. Biyotin bazlı formül ile saç dökülmesinin önüne geçer. Siyah ve kahverengi olmak üzere iki farklı renk seçeneği vardır...
265,12TL
Vergiler Hariç:220,93TL
Marka: Cameleo
Cameleo Erkekler için Bıyık & Sakal Krem Boya, sakal ve bıyığa canlılık katar. 4 farklı tonu mevcuttur.Saç rengini canlandırmak ve gri saçı kapatmak isteyenler için uygundur. Kullanımı hızlı ve kolaydır. 5 dakikada hemen etki eder. Amonyak, paraben ve PPD içermemektedir...
164,05TL
Vergiler Hariç:136,71TL
Marka: Cameleo
Cameleo Siyah Saçlı Erkekler için Beyaz Kapatıcı Boya, istenmeyen beyaz ve gri saçların görünümünü değiştirir. Paket içerisinde bulunan canlandırıcı krem, saçlarınızı besler. Biyotin bazlı formül ile saç dökülmesinin önüne geçer. Siyah ve kahverengi olmak üzere iki farklı renk seçeneği vardır. Ürün ..
341,88TL
Vergiler Hariç:284,90TL
Cameleo Erkekler için Bıyık & Sakal Krem Boya, sakal ve bıyığa canlılık katar. 4 farklı tonu mevcuttur. Saç rengini canlandırmak ve gri saçı kapatmak isteyenler için uygundur. Gönül rahatlığıyla sakal ve bıyığa da kullanılabilir. Kırmızı ya da bakır yansımalar olmaz. Kullanımı hızlı ve kolaydır. 5 d..
210,80TL
Vergiler Hariç:175,67TL
Saç rengini canlandırmak ve gri saçı kapatmak isteyenler için uygundur. Gönül rahatlığıyla sakal ve bıyığa da kullanılabilir. Kırmızı ya da bakır yansımalar olmaz. Kullanımı hızlı ve kolaydır. 5 dakikada hemen etki eder. Amonyak, paraben ve PPD içermemektedir. ..
208,32TL
Vergiler Hariç:173,60TL
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)