Menu
Your Cart

Bakım

Marka: Clinique
Hafif formüllü göz bakım kremi, gözaltı morluk ve şişlik görünümlerini ortadan kaldırmaya ve daha aydınlık bir görünüm sağlamaya katkıda bulunur.Göz makyajının kalıcılığını arttırarak, ince çizgi görünümü kazanmayı destekler. Oftalmoloji testinden geçmiştir. Üzüm ve dut kökü ekstresi gibi bitkiler ..
1.228,40TL
Vergiler Hariç:1.023,66TL
Marka: Clinique
Göz çevresinde oluşmuş olan morlukların, koyu halkaların ve şişme, halkalanmaların görünümünü azaltmak isteyen ve göz çevresine daha derin nemlendirme ve kremsi yapı isteyenler için uygundurMorluklara, gözaltındaki koyu gölgelere ve göz çevresinde yaşanan şişme,halkalanma proble mlerine karşı en gel..
1.228,40TL
Vergiler Hariç:1.023,66TL
Marka: Clinique
Clinique All About Eyes Rich 30 ml Zengin Göz Çevresi KremiZengin nem içeriği ile göz çevresindeki koyu halk, ince çizgi ve morluk görünümlerini azaltılmasına yardımcı olur. Zararlı dış etkenlere karşı cildin nem oranının artmasına katkıda bulunur. Oftalmoloji testinden geçmiştir." Gözaydınlatıcı" b..
1.913,15TL
Vergiler Hariç:1.594,29TL
Marka: Clinique
Nem yönünden zengin göz kremi, göz altı torbalarının, koyulukların ve ince çizgilerin görünümünü azaltmaya yardımcı olur. Bitkisel içeriğiyle şişkinlik görünümünün giderilmesine katkı sağlayıp rahatlama hissi verir. Yaygın tahriş edici etkenlere karşı cildin nem bariyerinin güçlendirilmesine destek ..
1.913,15TL
Vergiler Hariç:1.594,29TL
Marka: Clinique
Kim İçin? Tüm Cilt Tipleri (1,2,3,4) Nedir? Süper etkili su bazlı jel nemlendirici kurumuş cildi nemlendirmeye yardımcı olur. Cildin saatler boyunca nemlendirilmesini sağlar. Cildi 72 saat boyunca nemli tutar. Ne İşe Yarar? Cildin erken yaşlanmasına neden olabilecek kuruluk ve çevresel etke..
1.307,25TL
Vergiler Hariç:1.089,38TL
Marka: Clinique
Sabah veya akşam hiç fark etmeden gözleriniz canlı ve enerjik görünsün. Yeni Clinique Pep Start Göz Kremi etki ederek gözlerdeki yorgun görüntüyü uzaklaştımaya yardımcı olur, daha canlı ve enerjik bir görünüm sağlamaya katkıda bulunur. Özel tasarlanmış masaj aplikatörü gözlerdeki şişkinlik görü..
1.066,80TL
Vergiler Hariç:889,00TL
Delia Pürüzsüzleştirici ve Nemlendirici Göz Altı Kremi, düzenli kullanımda göz altı morluklarında gözle görülür bir değişim yaratır. Aynı zamanda ince kırışıklıkları giderir, yorgun göz altlarında enerji ve rahatlama sağlar. Paraben, polietilen glikol ve silikon içermemektedir...
170,15TL
Vergiler Hariç:141,79TL
Kırışıklıkların görünürlüğünü en aza indirmeye, cildin beslenmesine, pürüzsüz ve daha elastik, daha genç görünen parlak ve nemli bir göz altı için yardımcı olur. RETINOL, kırışıklıkla mücadele sürecinde son zamanların en popüler ve etkili cilt bakım bileşenidir. Ek olarak gözotu bitki özü ve hyalüro..
214,37TL
Vergiler Hariç:178,64TL
Delia Yoğun Nemlendirici, Kırışıklık Önleyici Jel Krem, neme doyurucu zengin bileşenleriyle, cilt kurumasının neden olduğu yaşlanma ve yorgunluk belirtilerine karşı mücadele ederek, hassas ve narin göz altları için doğru bir bakım yapmayı hedefler. Hafif jel krem formülü sayesinde anlık emilip sağla..
215,80TL
Vergiler Hariç:179,84TL
Marka: Estee Lauder
Gözlerinizin güzelliğinizi ifade etmesine izin verin. Hızlı onarım teknolojisi ve gençliği ortaya çıkaran yenilenen formül.Ultra besleyici göz konsantresi, tüm göz çevresindeki çizgilerin görünümünü azaltmayı hedefler. Kaz ayağı ve kaşlar arasındaki ‘11’ çizgilerinin ve kırışıklıkların görünümünü az..
2.324,00TL
Vergiler Hariç:1.936,66TL
Marka: Estee Lauder
Gözlerinizdeki gençlik ışıltısını yeniden canlandırın. Yoğun kıvamlı jel krem göz çevresindeki görülebilir tüm yaşlanma belirtilerinin görünümünde önemli ölçüde azalma sağlar. İnce çizgiler, kırışıklık, şişkinlik, koyu renk halkalar, kuruluk, eşit olmayan cilt tonu farklılıklarının azalmasını sağlar..
638,64TL
Vergiler Hariç:532,20TL
Marka: Estee Lauder
Şimdiye kadarki en kapsamlı Gelişmiş Gece Onarım serumu olan devrim niteliğindeki formülümüzün yeni neslini deneyimleyin. 2033'e kadar patentlidir. YENİ Chronolux ™ Güç Sinyali Teknolojisine sahip bu derin ve hızlı nüfuz eden serum, modern yaşamın çevresel saldırılarının neden olduğu birden fazla y..
3.735,00TL
Vergiler Hariç:3.112,50TL
Marka: Estee Lauder
Cildin genel doğal onarım ve koruma ritmini en üst düzeye çıkarmasına yardımcı olmak için gece gündüz çalışır. Siz uyurken cildin doğal gece onarım sürecini ateşlemeye yardımcı olur. Hızlı. Yüksek düzeyde bir Hyaluronik Asit, 72 saat boyunca nemi hapsedmeye yardımcı olur. Bu, cildin doğal onarım sür..
4.764,20TL
Vergiler Hariç:3.970,16TL
Marka: Estee Lauder
Göz çevrenize DayWear Eye Cooling Anti-oxidant Moisture Gel Creme ile anında taze bir görünüm kazandırınBu olmazsa olmaz göz kremi, salatalık özü içerir ve 24 saat süren bir nemlendirme etkisi sağlarGöz çevresini yatıştırmaya ve aydınlık bir cilt görünüm kazandırmaya yardımcı olurDayWear’ın imza nit..
1.066,55TL
Vergiler Hariç:888,79TL
Marka: Estee Lauder
Cildinizdeki çizgi ve kırışıklık görünümünü azaltarak yumuşak, pürüzsüz ve esnek bir göz çevresi sağlamaya yardımcı olur...
284,75TL
Vergiler Hariç:237,29TL
Marka: Estee Lauder
Gözler için çoklu duyguları harekete bu lüks deneyim gerçek bir dönüşümü başlatacak. Çığır açan formül, aralarında Siyah Turmalin cevherleri ve en gelişmiş toparlama teknolojilerimizin de bulunduğu etkili ve özel bileşenlerimizle oluşturulmuştur.Özel serinletici ve şekillendirici uç hassas göz bölge..
1.245,89TL
Vergiler Hariç:1.038,24TL
Marka: Estee Lauder
İçeriğindeki özel siyah elmas trüf özü ile göz çevresinin daha sıkı ve genç görünmesine koyu halkaların ve göz altı torbalarının görünümünün azalmasına yardımcı olur...
9.569,90TL
Vergiler Hariç:7.974,91TL
Marka: Loreal Paris
• Aynı Anda Cildi Nemlendirir, Korur, ışıltı Verir• 24 Saat Nemlendirme Sağlar• Güneş ışınlarına Karşı Göz Ve Çevresini Korur..
65,37TL
Vergiler Hariç:54,47TL
Marka: Loreal Paris
Zamanla birlikte cildinizin koruyucu bariyeri, onarma yeteneğini kaybedebilir ve dış etkenlerden (hava,su,stres,yorgunluk) daha çok etkilenebilir. 5 kata kadar daha ince olan göz çevresi, kuru, gergin ve zayıf hale gelebilir ve özel besleyici bir bakıma ihtiyaç duyar. L'ORÉAL UZMANLIĞI Değerli bileş..
207,38TL
Vergiler Hariç:172,81TL
Marka: Loreal Paris
KIRIŞIKLIKLARI AZALTIR GÖZ TORBALARININ ŞİŞKİNLİĞİNİ AZALTIR CİLDİ SIKILAŞTIRIR..
680,60TL
Vergiler Hariç:567,16TL
Marka: Loreal Paris
KIRIŞIKLIK KARŞITI + EKSTRA SIKILAŞTIRICI Zenginleştirilmiş formülü:Gelişmiş Pre-Retinol: Kırışıklık görünümüne karşı etkili yaşlanma karşıtı aktiftir. Fibrelastyl: Daha sıkı bir cilt için, cilt tonunu eşitlemeye yardımcı sıkılaştırıcı kompleks...
329,51TL
Vergiler Hariç:274,59TL
Marka: Lancome
Eşsiz Lancôme gül özü ile zenginleştirilmiş olağanüstü bir formül ile günden güne, göz çevresindeki yorgunluk belirtilerinin azalmasına yardımcı olur.Göz çevresi daha parlak, daha genç ve etkileyici bir görünüm için dinlenmiş ve canlanmış görünür...
4.233,00TL
Vergiler Hariç:3.527,50TL
Marka: Lancome
Advanced Génifique Crème Yeux yorgunluk belirtileriyle mücadele eder. Kırışıklıkların görünümünde azalma görülür ve göz çevresi daha dinlenmiş ve daha aydınlık gözükür...
1.859,20TL
Vergiler Hariç:1.549,34TL
Marka: Lancome
Cildin tek bir katmanındaki değişiklik cilt sıkılığını ve dolayısıyla cildin gençliğini etkileyebilir. Bu nedenle, cildi sıkılaştırmak için tüm katmanlara müdahale etmek gereklidir.Renergie Multi-Lift, cildi katman katman hedeflemesi için tasarlanmış olan Multi-Tension teknolojisi ile zenginleştiril..
1.061,31TL
Vergiler Hariç:884,43TL
Gösterilen: 1 ile 24 arası, toplam: 1655 (69 Sayfa)