Menu
Your Cart

Saç

Marka: Cameleo
Aloe özü bakım kremi; taramayı kolaylaştırır ve uygun hidrasyon seviyesini korumayı destekler. Besleyici ve nemlendirici hindistan cevizi suyu; saçın parlaklığının ve yumuşaklığının geri kazanmasına yardımcı olur.  Hasar görmüş saçların yenilenmesine ve ağırlık vermeden yumuşamasına yardımcı olur. S..
202,44TL
Vergiler Hariç:168,70TL
Marka: Cameleo
Likit keratinli formülü ile aşırı işlem görüp zayıflamış ve yıpranmış saçları yeniden yapılandırır. Boya ve kalıcı işlemler sebebiyle yıpranmış saçların zayıf kısımlarından saça nüfuz eder. Keratin 2.0 içeren formülü sayesinde saçların dış kısmında koruyucu tabaka oluşturur. Ayrıca ısı koruması sağl..
146,16TL
Vergiler Hariç:121,80TL
Marka: Cameleo
Kusursuzca nemlendirilmiş, pürüzsüz ve düzenli saç uçlarına sahip olmak ister misin? Cameleo Kırılgan ve Asi Saçlar için Hasarlı Görünümü Giderici Serum'u mutlaka denemelisin! Az miktarda ürünü avucunun içine alıp eşit miktarda saç uçlarına sürmen yeterli!..
228,65TL
Vergiler Hariç:190,54TL
Marka: Cameleo
Boyalı ve İşlem Görmüş Saçlar için Saç Kremi, içeriğindeki Biyomimetik Kerestore 2.0 keratin maddesi sayesinde saçları canlandırıcı bir etkiye sahiptir. Cameleo Saç Kremi, yıpranmış saçlar tarafından hızlıca emilerek saç tellerinin yapısını düzeltir. İçerisindeki marula yağı ile saçlara eşsiz bir ba..
191,94TL
Vergiler Hariç:159,95TL
Marka: Cameleo
Kıvrımlı Saçlar için Özel Saç Kremi, saçınızı nazikçe arındırır ve saçınızın doğal koruyucu bariyerini besler. Cameleo Saç Kremi'nin yenilikçi formülü kimyasal tuz, paraben ve renklendirici içermemektedir. Kıvrımlı saçlara uygulandığında bukleleri belirginleştirir. Hassas ciltlere bakım yapar. Ayrıc..
191,94TL
Vergiler Hariç:159,95TL
Marka: Cameleo
Cameleo Yağlı, Zayıf ve İnce Telli Saçlar için Likit Keratin Bakımı, özellikle ince telli, zayıf saçlar için uygundur. Likit keratin ve makademia yağı ile saçları derinlemesine canlandıran formül, içeriğindeki Biommimetic 2.0TM Keratin sayesinde, yıpranmış saçların yenilenmesine yardımcı olur. Saçla..
212,08TL
Vergiler Hariç:176,73TL
Marka: Cameleo
Boyanmış veya Açılmış Saçlarda İstenmeyen Sarılıkları Önleyen Saç Kremi, günlük kullanıma uygundur. Yoğun parlatıcı formüllü Cameleo Saç Kremi, saçlarınızdaki istenmeyen sarı tonlarının görüntüsünü azaltır ve saçlarınıza ışıltı kazandırır. Aynı zamanda saçı besler, yenilenmesine yardımcı olur, saç y..
158,95TL
Vergiler Hariç:132,46TL
Marka: Cameleo
Saçlarınız çok asi yapıdaysa ve işlem görmekten yorulmuşsa, Kırılgan ve Asi Saçlar için Tuz İçermeyen Keratin Saç Kremi'ni denemelisiniz.Sıvı keratin bakımı, patentli biomimetik ve softil kerestore formülü ile ustaca tasarlanmış şampuan, içeriğinde paraben, yapay renklendirici ve tuz içermez. Camele..
202,32TL
Vergiler Hariç:168,60TL
Marka: Cameleo
Cameleo Hacim Kazandıran Kuru Şampuan, saçlarınızı yıkamadan temizlemenin ve hacim kazandırmanın en hızlı ve kolay yolu! Hiçbir şekilde saçlarınızda kalıntı bırakmaz, güzel bir koku bırakır ve saça dolgunluk kazandırır. Kullanımı: Kuru şampuanı çalkalayıp 20 cm uzaklıktan saçlarınıza püskürtün. Elle..
151,76TL
Vergiler Hariç:137,96TL
Marka: Cameleo
Kuru Saçlar ve Saç Derisi için Nemlendirici Sirke Spreyi, bakımlı ve parlak saçlar konusunda olumlu etkilerini kanıtlamış olan doğal sirke içermektedir. Bunun yanında, içerdiği chia çekirdeği yağı, doğal sirkenin etkisini arttırmak formülize edilmiştir. Çok kuru saçlara uygulanabilen bu sprey, saçla..
81,84TL
Vergiler Hariç:68,20TL
Marka: Cameleo
Kuru Saçlar ve Saç Derisi için Nemlendirici Saç Kremi, içeriğindeki chia çekirdeği yağı ve karite yağı sayesinde kurumuş saçları canlandırır ve saçlarınızı tiftik görüntüsünden kurtarır. Aynı zamanda saçlara parlaklık kazandıran saç kremi, saçlarınızı canlandırır ve hoş bir koku bırakır...
64,68TL
Vergiler Hariç:53,90TL
Marka: Cameleo
Cameleo Zarar Görmüş Saçlar için Saç Serumu, normal ve yağlı saçların kullanımına uygundur. İçeriğindeki canlandırıcı adaçayı bitkisi ile saç uçlarının ve huysuz saç tellerinin görünümünü anında iyileştirir. Aynı zamanda saça dipten uca bakım yapar...
64,68TL
Vergiler Hariç:53,90TL
Marka: Cameleo
Normal ve Yağlı Saçlar için Detox Arındırıcı Saç Kremi, içeriğindeki mineral kili ve canlandırıcı adaçayı bitkisi sayesinde  daha canlı ve parlak saçlara kavuşmanızı sağlar. Aynı zamanda yağlı bir his bırakmayan saç kremi, saçlarınızda hoş bir koku bırakır...
82,50TL
Vergiler Hariç:68,75TL
Marka: Cameleo
Cameleo Normal ve Yağlı Saçlar için Arındırıcı Sirke Spreyi, güzel ve parlak saçlar elde etmek için kendini kanıtlamış olan doğal sirke içermektedir. Ayrıca formülü daha etkili bir hale getirmek için, canlandırıcı adaçayı bitkisi eklenmiştir. Cameleo Arındırıcı Sprey, saçlarınıza canlılık ve parlakl..
103,62TL
Vergiler Hariç:86,35TL
Marka: Cameleo
Cameleo Saç Dökülmesine Karşı Aktif Sprey, aktif vitamin kompleksi ile saç derisine uygun olacak şekilde tasarlanmıştır. Özel kalıcı yapısı sayesinde saç derisinde bir sonraki yıkamaya kadar özelliğini korur. Formülünde yer alan Naturel 4-Oxygen, içeriğindeki soya, buğday filizi ve üzüm çekirdeği sa..
62,04TL
Vergiler Hariç:51,70TL
Marka: Cameleo
Cameleo Saç Dökülmesine Karşı Krem içeriğindeki soya, buğday filizi ve üzüm çekirdeği sayesinde saçların güçlenmesine yardımcı olur. Ayrıca Vitamin PP içeriği ile saçların nem dengesini korur ve dökülmelere sebebiyet veren kuruluğu giderir. Düzenli kullanımda saç dökülmesini %100 oranında engelleyen..
178,08TL
Vergiler Hariç:148,40TL
Marka: Cameleo
Saçlarınız çok asi yapıdaysa ve işlem görmekten yorulmuşsa, Kırılgan ve Asi Saçlar için Tuz İçermeyen Keratin Saç Kremi'ni denemelisiniz.Sıvı keratin bakımı, patentli biomimetik ve softil kerestore formülü ile ustaca tasarlanmış şampuan, içeriğinde paraben, yapay renklendirici ve tuz içermez. Camele..
182,57TL
Vergiler Hariç:152,15TL
Marka: Cameleo
Saçlarınız kırık, yıpranmış ve asi yapılıysa, veya boya, açma ve perma gibi kimyasal işlemlerden yorulmuşsa, Cameleo Boyalı ve İşlem Görmüş Saçlar için Serum'u mutlaka denemelisiniz. İçeriğindeki marula yağı saçlarınıza eşsiz bir bakım sunar. Ayrıca saçları güçlendirir ve kırılgan saç uçlarının onar..
214,93TL
Vergiler Hariç:179,11TL
Marka: Cameleo
Saçlarınız kırık, yıpranmış veya asi yapılıysa, ya da boya, açma ve perma gibi kimyasal işlemlerden yorulmuşsa, Cameleo Boyalı ve İşlem Görmüş Saçlar için Sıvı Keratin'i mutlaka denemelisiniz.İçeriğindeki marula yağı sayesinde saçlarınıza eşsiz bir bakım sunar. Cameleo Sıvı Keratin Bakımı, aynı zama..
199,35TL
Vergiler Hariç:166,13TL
Marka: Cameleo
Cameleo Kıvrımlı Saçlar için Argan Yağlı Onarıcı Serum, saç tellerini güçlendirir. Saç uçlarındaki kırılmaları ve olası kırılma eğilimlerini düzenler. Kullanımı: Kuru veya nemli saça uygulanır. Yalnızca sorunlu kısımlara da uygulanabilir...
214,93TL
Vergiler Hariç:179,11TL
Marka: Cameleo
Cameleo Yağlı ve Zayıf Saçlar için Onarıcı Serum, saçları güçlendirir, nem kaybından kaynaklanan kırıkların ve kırılgan saç uçlarının onarılmasına yardımcı olur...
214,93TL
Vergiler Hariç:179,11TL
Marka: Cameleo
Yağlı, Zayıf ve İnce Telli Saçlar için Hacim Veren Saç Kremi, içeriğindeki Biommimetic 2.0TM Keratin maddesi ile yıpranmış saçların yenilenmesine yardımcı olur. Saçların zayıf ve hasarlı kısımlarını besler ve nemlendirir. İnce saçlara hacim kazandırır.  Kolay tarama sağlar. İpeksi yumuşaklık verir v..
182,57TL
Vergiler Hariç:152,15TL
Marka: Cameleo
Cameleo Siyah Saçlar için Saç & Saç Dibi Kapatıcı, boya zamanı gelen ve kırlaşan saçlar için kısa süreli pratik bir çözüm sağlar. Kolay kullanımı ile dip ve saç uçları arasındaki renk farkını kapatmaya yarar.Kullanımı: Beyaz saç tellerinin üstüne doğrudan uygulayabilir ya da saç diplerinize sürebili..
125,05TL
Vergiler Hariç:104,21TL
Marka: Cameleo
Cameleo Kahverengi Saçlar için Saç & Saç Dibi Kapatıcı, boya zamanı gelen ve kırlaşan saçlar için kısa süreli pratik bir çözüm sağlar. Kolay kullanımı ile dip ve saç uçları arasındaki renk farkını kapatmaya yarar.Kullanımı: Beyaz saç tellerinin üstüne doğrudan uygulayabilir ya da saç diplerinize sür..
125,05TL
Vergiler Hariç:104,21TL
Gösterilen: 1 ile 24 arası, toplam: 386 (17 Sayfa)