Menu
Your Cart

Traş Sonrası

Marka: Clinique
Tıraş sonrası aloe içeriğiyle yatıştırıcı özelliğe sahiptir. Jiletin oluşturabileceği tahrişi ve ekstra kuruluğu engeller. Hafif, rahatlatıcı losyon ufak kesik ve tahrişleri yatıştırır. Tüm cilt tipleri için uygundur...
203,14TL
Vergiler Hariç:169,28TL
Marka: Nivea
Tıraş, rüzgar, soğuk ve diğer etmenler yüzünden erkek cildi bakımsız ve sağlıksız bir hale gelebilir. Nivea Tıraş Sonrası Balsam cilde bakım yaparak yıpranmayı ve tahrişi azaltır, cildin yumuşak ve sağlıklı kalmasını sağlar. Kurumayı engelleyerek gün boyu cildin nem dengesini korur...
248,96TL
Vergiler Hariç:207,47TL
Marka: Nivea
NIVEA MEN Fresh Kick Tıraş Sonrası losyon, içeriğindeki kaktüs suyu ve nane özleri sayesinde tıraş sonrası cildi yatıştırır ve ciltteki gerginliği azaltır.• Ferah ve konforlu bir tıraş deneyimi sunar.• Cilt ile uyumu dermatolojik testlerle kanıtlanmıştır...
248,96TL
Vergiler Hariç:207,47TL
Marka: Nivea
%0 Alkol içeren extra hassas formülü sayesinde ciltte yanma hissi yaratmaz. Papatya ve Hamamelis içeren formülü ile:Ciltte tıraş son rası oluşan kızarıklıkları ve kuruluğu hafifletir.Cilt tahrişini yatıştırır ve rahatlatır. Yağlı bir his bırakmayan formülüyle hızla emilir.Hassas ciltlerde ciltle uyu..
248,96TL
Vergiler Hariç:207,47TL
Marka: Nivea
• Nivea Men Deep Dimension Tıraş Sonrası Losyon yüksek performanslı formülü ile cildinizi tahrişe karşı korumaya yardımcı olur.• Cildin temizlenmiş ve rahatlamış hisseder.• Formülü erkeksi ve modern kokusuyla zenginleştirilmiştir.• Tıraştan sonra cildin hızla yenilenmesine yardımcı olur.• Erkeksi ko..
248,96TL
Vergiler Hariç:207,47TL
Marka: Nivea
Tıraş sonrasında cildi kızaran ve hassas ciltli erkekler için özel olarak geliştirilmiştir. Tıraş olan ve gerilen cildi serinleterek yatıştırır. Papatya ve deniz yosunu içeren zengin formülü yağlı ve yapışkan bir his bırakmaz, hızla emilir. Tıraş sonrası oluşan kızarıklığı azaltır, kuruluğu önler. T..
248,96TL
Vergiler Hariç:207,47TL
Marka: Nivea
Tıraştan sonra gerilen ve tahriş olan hassas erkek ciltleri içindir. Kullanım sonrası cildi rahatlatır ve sağlıklı bir görünüm kazandırır. Nivea Men Hassas Ciltler İçin After Shave Balsam alkol içermez. İçeriğindeki provitamin B5 ve besleyici E vitamini sayesinde Hızla emilir, tıraştan sonra cildi y..
248,96TL
Vergiler Hariç:207,47TL
Marka: Nivea
Tıraş sonrası cildi ferahlatır ve cilde kaybettiği nemi geri kazandırır. Özel nemlendiriciler, E vitamini ve Aloe Vera içeren ferahlatıcı formülüyle tahrişi etkili bir şekilde yatıştırır. Cildi nemlendirerek kurumasını önler. Hafif ve hoş bir koku verir. Tıraş sonrası rahatlamış, yenilenmiş, canlı v..
248,96TL
Vergiler Hariç:207,47TL
Marka: Nivea
Tıraş sonrası ferahlama ve rahatlık hissi uyandırır. Cildiniz her kullanımdan sonra uzun bir süre pürüzsüz ve bakımlı kalır. Nivea Men Ferahlatıcı After Shave Balsam, içerdiği bakım maddeleri, provitamin B5 ve besleyici E Vitamini sayesinde cilde ihtiyacı olan nemi sağlar ve cildin tıraş nedeniyle ..
248,96TL
Vergiler Hariç:207,47TL
Marka: Nivea
Erkekler için geliştirilmiş tıraş sonrası bakım losyonudur. Geliştirilmiş içeriği hassasiyeti yatıştırmayı destekler. Cilde yumuşaklık kazandırır. Alkol içermemektedir...
209,96TL
Vergiler Hariç:174,97TL
Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)