Menu
Your Cart

Woman Perfume

ABERCROMBIE & FITCH, AUTHENTIC WOMANA feminine beauty capturing a broad scope of sensual fragrance, drawing upon flowers, woods and musk. The top notes of the scent write a signature in pear, mandarin orange and red currants for a fruity flavour. The heart promises a sweet touch of nectarine ado..
1,505.09TL
Ex Tax:1,254.24TL
Marka: Burberry
Burberry Brit EDT 100 ml Kadın ParfümBurberry Brit For Woman, İngiliz geleneğini ve asaletini modern tarzla birleştiren, dayanılmaz etkileyicilikte bir koku. Klasik, şık ve sofistike kadını temsil eden Brit for Woman, geçmişine bağlı ve geleceğe macera ve umutla koşan şehir kadınlarına hitap ediyor...
1,118.36TL
Ex Tax:931.97TL
Marka: Burberry
Burberry Brit Sheer Edt 100 ml Kadın ParfümBurberry Brit Sheer canlı ve romantik bir parfümLiçi ve mandalinadan gibi üst notaları kokuyu belirlerken, üzüm ananas yapraklarıgibi diğer notaları kokuyu canlandırıyorŞakayık, şeftali çiçeği karışımından oluşan kalp notalar ise kokuyu daha belirgin kılıyo..
2,178.12TL
Ex Tax:1,815.10TL
Marka: Burberry
Burberry Classic EDP 100 ml Kadın ParfümBurberry Classic Woman, klasik ve zamanın ötesinde olan, sade ama şık, kendinden emin ve ne istediğini bilen kadınları temsil eder. Burberry Classic, meyve kokularının o etkileyici ve tatlı kokusuyla birlikte odunsu kokuların cazibesini hissetmek isteyen ..
2,226.00TL
Ex Tax:1,855.00TL
Marka: Burberry
Burberry Touch Woman 100 ml Edp Kadın ParfümMeyveli, ferah, tatlı ve çekici kokusuyla içinizdeki feminenliği açığa çıkaran Burberry Touch, girdiğiniz ortamda etrafınızı adeta büyüleyecek. Zarif dişiliğin ve şıklığın temsili Touch ile baharı daima üzerinizde taşıyacaksınız.Üst notaları yaban mersini ..
2,819.88TL
Ex Tax:2,349.90TL
Marka: Burberry
Ferah ve canlı notalarıyla Burberry Weekend, hareketli ve klasik yapısıyla, açık havayı seven, neşeli kadınları temsil ediyor. Çiçeksi kokusuyla çekiciliğini her yerde belli eden Weekend, zarif, enerjik ve etkileyici bir hava katıyor.Üst notasında mandalina, adaçayı ve muhabbet çayı içeren koku..
2,160.00TL
Ex Tax:1,800.00TL
Marka: Dkny
DKNY presents the cheerful side of spring with its new fragrance DKNY Be Delicious Fresh Blossom, which consists of fresh flower essences. As pleasant, delicate and energizing as the first bud of spring, Be Delicious Fresh Blossom is a blend of delicious fruit and delicate flowers.Be Delicious Fresh..
573.56TL
Ex Tax:477.97TL
Marka: Dkny
DKNY Golden Delicious EDP 100 ml Women's PerfumeDKNY Golden Delicious brings together contrasting characters, fueling its sparkling and modern spirit with sparkling flowers and delicious fire.Top notes are the root juice of orange flowers and shimmering mirabelle fruit. In the middle notes are a daz..
769.25TL
Ex Tax:641.04TL
Marka: Dolce&Gabbana
Dolce & Gabbana Light Blue, a sophisticated, striking and confident man's fragrance, refreshes your skin with its refreshing effect. Enjoy the unforgettable moments of your life with Light Blue, where you will feel more comfortable and safe.Inspired by the scent of the blue sea and the sky, Ligh..
4,338.60TL
Ex Tax:3,615.50TL
Showing 1 to 24 of 125 (6 Pages)