Menu
Your Cart

Maskara

Delia Max Volume New Look MaskaraDelia Cosmetics Max Volume New Look Maskara ağırlık yapmayan formülüyle kirpiklere maksimum hacim veren ve kıvrım kazandıran maskaradır. Özel fitilli kılları ve yoğun siyah pigmentli yapısı ile yumuşak bir uygulama sağlarken kirpikleri rahatça kaldırmaya yardımcı olu..
308,00TL
Vergiler Hariç:256,67TL
Marka: Maybelline
Maybelline New York Falsies Lash Lift Ultra Siyah MaskaraProfesyonel uygulamalardan ilham alınarak üretilen kirpik lifting etkili Falsies Lash Lift Maskara ile dramatik uzun görünüme sahip, hacimli ve kıvrık görünen kirpikler mümkün!Çift taraflı eğimli fırçası ve ultra siyah formülü ile profesyonel ..
527,34TL
Vergiler Hariç:439,45TL
Marka: Flormar
Kirpiklerinin daha uzun, kıvrık ve hacimli görünmesini istiyorsan karşında Flormar Triple Action Mascara! İçeriğinde bulunan argan yağı ile kirpikleri besleyen Triple Action Mascara'nın 3 adımlı özel silikon fırçası; 1. aşamada kirpiklerinin daha uzun, 2. aşamada daha kıvrımlı, 3. aşamada daha hacim..
343,57TL
Vergiler Hariç:286,31TL
Marka: Golden Rose
Kirpiklere ağırlık hissi yaratmadan 4 misli hacim kazandırır. Özel fırçası ile kirpikleri birbirine yapıştırmadan tek tek ayırarak dipten uca kaplar, seyrek ve ince kirpiklerin daha dolgun ve uzun görünmelerini sağlar...
143,81TL
Vergiler Hariç:119,84TL
Marka: Loreal Paris
Ceylan gözler çok sevildi. Şimdi ceylan gözler artık daha siyah: YENİ Bambi Eye Extra Black Ceylan Göz Etkili Maskara!Disney’in Bambi karakterinden esinlenerek yaratılmış Bambi Eye Extra Black ile etkileyici ceylan bakışlara sahip ol, üstelik artık daha siyah, daha yoğun! Dış köşeye doğru kıvrılan, ..
377,46TL
Vergiler Hariç:314,55TL
Marka: Maybelline
Lash Sensational Maskara şimdi yeni trend mürdüm kahve rengiyle! Lash Sensational Yelpaze Etkili Maskara ile tek tek ayrılmış, yoğun ve dolgun kirpiklerini ortaya çıkar.Lash Sensational Maskara'nın yelpaze etkili fırçası, kıvrımlı şekli sayesinde kirpikleri uçtan uca yayar ve belirginleşmelerini sağ..
210,39TL
Vergiler Hariç:175,33TL
Marka: Maybelline
Maybelline New York Lash Sensational Sky High MaskaraTüm kirpiklerde kökten uca limitsiz uzunluk ve hacim etkisi! En küçük kirpiklere bile ulaşan esnek fırçası, bambu özü ve fiberler içeren formülü ile Lash Sensational ailesinden yeni Lash Sensational Sky High Maskara...
527,34TL
Vergiler Hariç:439,45TL
Marka: Estee Lauder
Estee Lauder Double Wear Zero Smudge Lengthening Maskara15 saat kalıcılık. Kalıcı, uzun kirpikler. Sıfır dağılma.Kalıcılığına, mükemmel uzunluğuna ve gücüne hayran kalacaksınız. Uyguladıktan sonra gördüğünüz özenle ayrılmış ve dağılmayan kirpikleri gün boyunca da görebileceksiniz.Yenilikçi polimerle..
1.198,50TL
Vergiler Hariç:998,75TL
Marka: Estee Lauder
Sumptuous Extreme Maskara kirpiklere hacim, kalkıklık ve kıvrıklık kazandırır Bakışlarınız çok daha belirgin ve baştan çıkarıcı görünür Bakım yapan Lash-Advancing Vitamin Complex ile güçlendirilmiştir BrushComber Extreme™ özel fırçası kirpiklerin birbirine karışıp toplanmasını önlemek için ayırıcı s..
317,29TL
Vergiler Hariç:264,41TL
Marka: Flormar
 Kirpiklerinizi kökten uca kavrayarak hacim kazandıracak olan Hero Volume&Curl Mascara ağırlık hissi oluşturmayan formülü ile vazgeçilmeziniz olacak. Özel tasarlanmış kum saati formundaki fırçası kolay kullanım sağlarken kirpiklerinizi kaldırarak dolgun bir görünüm kazandırır. Kirpiklerinizi kusurs..
343,57TL
Vergiler Hariç:286,31TL
Marka: Flormar
Hacimli kirpiklere kavuşman Flormar OMLashes Extra Volume ile çok kolay! Kirpikleri kökten uca kavrayan kalın kıl fırçası sayesinde OMLashes Extra Volume Mascara kirpiklerinin daha dolgun görünmesini sağlıyor...
101,68TL
Vergiler Hariç:84,74TL
Marka: Flormar
Belirgin kirpiklere kavuşmanın yolu Flormar OMLashes High Definiton Mascara! Silikon fırçası ile kirpikleri tek tek ayıran ve belirginleştiren OMLashes High Definition, aynı zamanda kirpiklerini nazik bir şekilde kıvırıyor.High Definition Mascara Kirpikleri Ortaya çıkaran Maskara..
24,32TL
Vergiler Hariç:20,27TL
Marka: Flormar
Daha uzun görünen, tek tek ayrılmış ve hacimli kirpikler Flormar OMLashes Lengthening Mascara ile mümkün! Tek taraflı özel silikon fırçaya sahip OMLashes Lengthening Mascara tek fırça hareketiyle muhteşem sonuca ulaşmanı sağlıyor.Lengthening Mascara Uzatan Maskara..
142,79TL
Vergiler Hariç:118,99TL
Marka: Flormar
Kirpiklerinde koyu siyah, ekstra yoğun ve dramatik bir görüntü kazandırmak istiyorsan tek ihtiyacın Flormar Precious Curl Carbon Black Mascara! İçeriğinde bulunan tatlı badem yağı kirpiklerini nemlendirip besliyor ve bakımlı bir görüntüye ulaşmasını sağlıyor. Ekstra yoğun renk verme özelliğine sahi..
343,57TL
Vergiler Hariç:286,31TL
Marka: Flormar
Daha kıvrımlı ve hacimli kirpikler için Flormar Precious Curl Mascara seninle! özel tasarlanmış, açılı kıl fırçası ile Precious Curl Mascara kirpiklerini kusursuz bir forma sokarken göz alıcı bir görünüm kazandırıyor.Precious Curl Mascara Siyah Kıvıran Maskara..
343,57TL
Vergiler Hariç:286,31TL
Marka: Flormar
Kirpiklerine yoğunluk kazandıran suya dayanıklı bir maskara arıyorsan karşında Flormar Precious Curl Waterproof Mascara! Kremsi yapısıyla uygulama kolaylığı sunan Precious Curl Waterproof Mascara kirpiklerini ter, nem ve suya karşı koruyarak gün boyu kalıcılık sağlıyor. İstediğin görünümü elde etmek..
343,57TL
Vergiler Hariç:286,31TL
Marka: Flormar
Kirpiklerinin uzun, hacimli ve tek tek ayrılmış görünmesini istiyorsan Flormar Spider Lash 3 in 1 Mascara seninle! İçeriğinde bulunan zeytinyağı sayesinde kirpiklerini besleyen Spider Lash 3 in 1 Mascara'nın özel kıl fırçası üç etkiyi aynı anda sunuyor.Spider Lash 3in1 Mascara 3ü 1 Arada Maskara..
76,49TL
Vergiler Hariç:63,74TL
Marka: Flormar
Kirpiklerinde yoğun siyah bir etki ve ekstra hacim istiyorsan Flormar Spider Lash Deep Black Mascara ile buluşmanın tam zamanı! İçeriğinde bulunan zeytinyağı ile kirpiklerini besleyen Spider Lash Deep Black Mascara, özel kıl fırçası ile kirpiklerine hacim ve yoğun siyah görünüm kazandırıyor.Spider L..
75,50TL
Vergiler Hariç:62,92TL
Marka: Flormar
Kirpiklerine ekstra hacim kazandırmak istiyorsan Flormar Spider Lash Volume Mascara seni bekliyor! İçeriğinde bulunan zeytinyağı sayesinde kirpiklerini besleyen Spider Lash Volume Mascara, özel kıl fırçası ile kirpiklerinin daha hacimli görünmesini sağlıyor.Spider Lash Volume Mascara Hacim Veren Mas..
119,84TL
Vergiler Hariç:99,87TL
Marka: Flormar
Hacimli ve uzun kirpiklere ulaşmak için Flormar X10 Sculpting Mascara Lengthening en büyük yardımcın! İçeriğinde bulunan zeytinyağı sayesinde kirpiklerini besleyen X10 Sculpting Mascara Lengthening'in kalın kıl fırçası ekstra uzunluk sunuyor.X10 Sculpting Lengthening Mascara Uzatan Maskara..
74,69TL
Vergiler Hariç:62,24TL
Marka: Flormar
Daha dolgun kirpiklere kavuşmak, Flormar X10 Sculpting Mascara Volume ile mümkün! İçeriğinde bulunan zeytinyağı sayesinde kirpiklerini besleyen X10 Sculpting Mascara Volume'un kalın kıl fırçası ekstra dolgunluk sunuyor.X10 Sculpting Volume Mascara Hacim Veren Maskara..
77,79TL
Vergiler Hariç:64,82TL
Gösterilen: 1 ile 24 arası, toplam: 174 (8 Sayfa)