Menu
Your Cart

Trussardi

Marka: Trussardi
İtalyan Limonu, Bergamut, Kişniş, Muskat, Adaçayı, Sardunya, Menekşe yaprakları, Paçuli, Meşe Yosunu, Deri..
743,64TL
Vergiler Hariç:619,70TL
Marka: Trussardi
Trussardi Monogram Deluxe Edp 90 ml Kadın Parfüm SetiSet İçeriği: Eau De Parfum 90 mlHair Mist 30 mlSilk Body Emulsion 200 ml Trussardi'nin kadınlar için sunduğu yeni imza parfümü.Bu koku özgür bir kadının ruhunu temsil etmek istiyor. Onunla empatik ve duygusal bir şekilde konuşuyor. Kendini ve h..
2.293,20TL
Vergiler Hariç:1.911,00TL
Marka: Trussardi
Trussardi Uomo EDT 100 ml Erkek Parfüm SetiDeri ürünleri ile tanınan Trussardi, geleneğini sürdüren gerçek bir İtalyan, erkeksi koku çıkardı. Trussardi Uomo, 1983 yılında Beatrice Piquet tarafından oluşturuldu ve şişesi Nicola Trussardi tarafından tasarlandı.Aromatik ve erkeksi koku ailesine ai..
2.116,50TL
Vergiler Hariç:1.763,75TL
Marka: Trussardi
Deniz kenarında bir yaz gününü çağrıştıran bu parfüm,pembe greyfurt, limonun ışıltılı notaları,kavun şerbeti ile harmanlanır ve bağımlılık yaratır.Deniz nergisi çiçek notaları neroli'nin değerli tonlarıyla zenginleştirilirken, deniz tuzu akordu titreşimi ve ışığı getirir. Kremsi sandal ağacının şehv..
1.079,00TL
Vergiler Hariç:899,16TL
Marka: Trussardi
Trussardi Donna Edp 100 ml  Kadın Parfüm SetiOryantal çiçeksi bir koku. Üst nota yuzu, limon ve kavundan oluşur. Kadınsılık, temel notaları portakal çiçeği, nilüferler ve yasemin çayı notalarıyla karıştırıyor. Temel notalar sedir, sandal ağacı, vanilya ve beyaz paçuli'nin odunsu ..
2.394,00TL
Vergiler Hariç:1.995,00TL
Marka: Trussardi
İkonik, üniseks kokular, yeni Trussardi kokularını birbirinden ayırıyor: Milano sokaklarının eşsiz atmosferini yeniden yaşamak için çok uzaklara başlayan bir yolculuk. Mandalina yaprakları, İtalyan neroli ve Calabria bergamotunun notaları, Aperitivo Milanese Porta Nuova'nın buketini açıyor. Orta not..
4.731,00TL
Vergiler Hariç:3.942,50TL
Marka: Trussardi
İkonik, üniseks kokular, yeni Trussardi kokularını birbirinden ayırıyor: Milano sokaklarının eşsiz atmosferini yeniden yaşamak için çok uzaklara başlayan bir yolculuk. Bergamot, safran ve karanfilden oluşan bir prelüd, Perdenin Arkasında Piazza della Scala'nın koku notasını açıyor. Ardıç ve yasemini..
4.731,00TL
Vergiler Hariç:3.942,50TL
Marka: Trussardi
Le Vie di Milano, Trussardi Parfums koleksiyonu, şimdiye kadarki en iyi parfümcüler tarafından yaratılan olağanüstü üniseks notalardan oluşan bir koleksiyondur. Opak şişeler, İtalyanca'da kafanın minyatür seviyesini yeniden üreten siyah altın heykel biçiminde bir kapasiteyle dekore edilmiştir; Parfü..
5.561,00TL
Vergiler Hariç:4.634,16TL
Marka: Trussardi
İkonik, üniseks kokular, yeni Trussardi kokularını birbirinden ayırıyor: Milano sokaklarının eşsiz atmosferini yeniden yaşamak için çok uzaklara başlayan bir yolculuk. I vicoli Via Fiori Chiari kokusu açılırken anason, kakule ve limon Brera mahallesinin sanatsal yönünü kutluyor. Yoğun paçuli ve kara..
4.731,00TL
Vergiler Hariç:3.942,50TL
Marka: Trussardi
İkonik, üniseks kokular, yeni Trussardi kokularını birbirinden ayırıyor: Milano sokaklarının eşsiz atmosferini yeniden yaşamak için çok uzaklara başlayan bir yolculuk. Via della Spiga'da Sınırsız Alışveriş ; parfümü bergamot, elma ve bal peteği notalarıyla açılıyor, ardından gül, yasemin ve mahonyan..
4.731,00TL
Vergiler Hariç:3.942,50TL
Marka: Trussardi
İkonik, üniseks kokular, yeni Trussardi kokularını birbirinden ayırıyor: Milano sokaklarının eşsiz atmosferini yeniden yaşamak için çok uzaklara başlayan bir yolculuk. Galleria Vittorio Emanuele II'deki Passeggiata'nın yüce zarafeti, fındık, kahve ve tarçının tatlı üst notalarında toplandı ve ardınd..
4.731,00TL
Vergiler Hariç:3.942,50TL
Marka: Trussardi
Uniseks The Courtyards of Castello Sforzesco kokusu, bergamot, safran ve tütsü birleşimiyle en görkemli şekillerde açılıyor. Kalp notalarında, balın tatlılığıyla sarılmış ve pembe biberle mühürlenmiş, şafak gülü, mutlak Fas gülü ve sardunyadan oluşan çiçeksi bir tango ortaya çıkıyor...
5.561,00TL
Vergiler Hariç:4.634,16TL
Marka: Trussardi
İkonik, üniseks kokular, yeni Trussardi kokularını birbirinden ayırıyor: Milano sokaklarının eşsiz atmosferini yeniden yaşamak için çok uzaklara başlayan bir yolculuk. Via Solferino kokusu, maté ve yuzu narenciyesinin tazeliğinin önünü açan mineral akoruyla açılıyor. Kalp notalarında, kırmızı zencef..
4.731,00TL
Vergiler Hariç:3.942,50TL
Marka: Trussardi
Uniseks The Paintings of Palazzo Reale kokusu, baharatlı Timut biber yağı ile dengelenen tatlı hurma ve erik notalarıyla öne çıkıyor. Kalp notalarında Gurjun balsam yağı ve bal esansı, badem sütü ve kakulenin tatlılığı ortaya çıkıyor. Koku mührü, burbon vanilyası ve görkemli Ambrostar ile sarılmış z..
5.561,00TL
Vergiler Hariç:4.634,16TL
Marka: Trussardi
İkonik, üniseks kokular, yeni Trussardi kokularını birbirinden ayırıyor: Milano sokaklarının eşsiz atmosferini yeniden yaşamak için çok uzaklara başlayan bir yolculuk. Uniseks Porta Venezia kokusu, limon yağı, karabiber ve çiçeksi Belanis ile zenginleştirilmiş aromatik yıldız anasonun baş notalarını..
4.731,00TL
Vergiler Hariç:3.942,50TL
Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 15 (1 Sayfa)