Menu
Your Cart

Elie Saab

Marka: Elie Saab
Hiçbir şeyin birlikte olmaktan daha eğlenceli olmadığını bizlere bir kez daha gösteren Elie Saab Girl Of Now Serisi'nin üçüncü kokusu Girl Of Now Forever, arkadaşlığa, eğlenceye ve hayattan zevk almaya ithaf edilmiş bir parfüm. Girl of Now Forever, en yakın arkadaşlar ile paylaşılan eşsiz anlara bir..
583,48TL
Vergiler Hariç:486,23TL
Marka: Elie Saab
Elie Saab moda evinden yepyeni devrim niteliğinde bir parfüm; Girl Of Now... Lübnan lezzetlerinden esinlenen koku, bağımlılık yaratan bir lezzete sahip... Kadının istek ve hayallerini bilen ve ona göre tasarlanan bu kokudan asla vazgeçemeyeceksiniz.Hafif ve bir o kadar da yoğun olan akorlarıyla, Eli..
3.713,64TL
Vergiler Hariç:3.094,70TL
Marka: Elie Saab
Üst nota, parlak turuncu bir çiçekle açılır ve güneş öpüğüyle ışığa karışır.Orta nota, parfümeride efsanevi bir çiçek olan yasemin ile şehvet ve zarafetini ortaya çıkarır. Saf, ve modern paçuli kalbi ile bütünleşir.Temel nota, karakter ve kalıcı bir iz katan sedir ağacı ile açılır, Gül Balının sarış..
4.190,75TL
Vergiler Hariç:3.492,29TL
Marka: Elie Saab
Sıradışı, eşsiz ve duygu dolu. ELIE SAAB'ın Portakal Çiçeği ve Paçuli imzası, göz alıcı beyaz çiçekler ile yeniden yorumlandı. Üst notalarda taze mandalina parıldıyor, rüya gibi bir şehir manzarasının uçuk pembe duvarlarını aydınlatan altın bir güneş kadar parlak. Özel bir ELIE SAAB elbisesinin ışıl..
4.190,75TL
Vergiler Hariç:3.492,29TL
Marka: Elie Saab
Kendine özgü çiçek açan Eau de Parfum: markanın imzası olan Portakal Çiçeği ve Paçuli ile bağımlılık yaratan Badem ile buluşuyor...
3.947,86TL
Vergiler Hariç:3.289,88TL
Marka: Elie Saab
Cesur ve güçlü olan ELIE SAAB Le Parfum Royal, şehirde görkemle hüküm süren modern kraliçelerin ve göz alıcı kadınların kokusudur. Bu şehvetli çiçek buketi, ışıltılı mandalina özüyle aydınlatılan gizemli bir uyumla açılıyor. Gülün yüce duygusallığı, şehvetli ve narin bir portakal çiçeği ile hafiflet..
4.190,75TL
Vergiler Hariç:3.492,29TL
Marka: Elie Saab
ELIE SAAB Le Parfum In White, iz bırakan, harika bir beyaz çiçek buketidirIşıltılı mandalina esansı ve kırmızı meyveler, yasemin, portakal çiçeği ve sulu şeftalinin yumuşaklığı bir araya geliyorTıpkı ciltte kayan bir örtü gibi, bu koku da görkemli bir kadınlık izi yaratmak için beyaz misk ve paçuliy..
4.190,75TL
Vergiler Hariç:3.492,29TL
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)