Menu
Your Cart

Costume National

Costume National Homme, 2009'da sunulan Costume National koleksiyonundan, erkekler için yaratılmış bir koku olarak öne çıkıyor. Tüm zamanlara uyan, elegan ve duyusal bir yapıya sahip koku, Dominique Ropion tarafından oldukça maskülen ama zarif, baştan çıkarıcı ve olağanüstü bir şıklık sunacak biçimd..
3.199,00TL
Vergiler Hariç:2.665,83TL
Deri İtalyan kültüründen ve özellikle Toskana'dan ilham alan I esnaf geleneğini kutluyor. Aromatik ve gösterişli giriş, değerli eski lezzetleri hatırlatır. Derin ve esrarengiz kalp, sizi Toskana işçiliğinin ve geleneğinin görkemli tarihine geri götürür. Saran, gururlu ve kararlı alt notaları, zarif ..
1.675,93TL
Vergiler Hariç:1.396,61TL
Costume National Homme, metropol ruhuna ve enerjik kişiliğe sahip, vazgeçilmez ve zamansız bir adam için orijinal ve büyüleyici bir koku. Usta Dominique Ropion tarafından yaratılan bu koku, ışıltılı turunçgiller, baharatlar ve şehvetli ve gizemli ağaçların mükemmel bir dengesidir. Köpüklü greyfurt,..
3.396,55TL
Vergiler Hariç:2.830,46TL
Siyah ve fildişi renklerinde, yalın fakat güçlü ve şık bir şişe tasarımı ile karşımıza çıkan Costume National Scent Intense, yoğun, çarpıcı ve modern bir koku. İçeriğindeki üst nota olan amber ile gizemi ve duyarlılığı yansıtan parfümün genel görüntüsü siyah ve çağrıştırdığı doku deri. Kişilikli, ce..
1.610,85TL
Vergiler Hariç:1.342,38TL
Siyah ve fildişi renklerinde, yalın fakat güçlü ve şık bir şişe tasarımı ile karşımıza çıkan Costume National Scent Intense, yoğun, çarpıcı ve modern bir koku. İçeriğindeki üst nota olan amber ile gizemi ve duyarlılığı yansıtan parfümün genel görüntüsü siyah ve çağrıştırdığı doku deri. Kişilikli, ce..
3.999,00TL
Vergiler Hariç:3.332,50TL
Dumanlı ağaçların kokularını safran ve derinin derin notalarıyla birleştiren Secret Wood, bakir ormanların sessizliğini ve enginliğini anımsatan güçlü odunsu ve baharatlı bir iz bırakan bir koku. Narenciye notalarının inceliği, baharatlı ve kehribar kokularını sevenler için paçuli, vetiver ve sanda..
3.199,00TL
Vergiler Hariç:2.665,83TL
Çiçeklerin kraliçesi SUPERGLOSS gül, Cennet Bahçesi'ndeki en güzel kırmızı çiçektir. Duygusallık ve çekicilik SUPERGLOSS'un kalbinde yer alır.  Kokunun eşsiz fuşya pembesi rengi, kadınsı ruhuyla buluşuyor ve bir tutku ve çekicilik dalgası salıyor.  Baştan çıkarıcı, çekici ve sofistike bir koku. Bo..
3.113,50TL
Vergiler Hariç:2.830,46TL
İçeriğindeki üst nota olan amber ile gizemi ve duyarlılığı yansıtan parfümün genel görüntüsü siyah ve çağrıştırdığı doku deri. Kişilikli, cesur, özgür ve özgüvenli erkeklerin tercihi Costume National Scent Intense, üst notalarında çay, tarçın, elma ile bergamotun harika uyumunu içeriyor. Orta notala..
1.970,85TL
Vergiler Hariç:1.642,37TL
COSTUME NATIONAL Scents, üst düzey parfümeride lüks ve sanatsal kokuların özünü temsil eder . TümCOSTUME NATIONAL kokuları son derece konsantredir ve en zarif hammaddeler etrafında inşa edilmiştir . Tüm kokular , ana olfaktifeğilimlerden bağımsız olarak sanatsal bir ilhamın sonucudur.Üst Notalar: Si..
2.122,63TL
Vergiler Hariç:1.768,86TL
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)