Menu
Your Cart

Nelly Professional

Nelly Saç Maskesi, saça yumuşaklık ve parlaklık kazandırırken, aynı zamanda kolay taranmasına da yardımcı olur.İçeriğindeki keratin ve argan yağları sayesinde saçın esneklik ve pürüzsüzlük kazandırmaktadır. Ayrıca E vitamini ve naturel antioksidan desteği ile saç yapısını korumaya yardımcı olur.Kull..
308.55TL
Ex Tax:257.13TL
Nelly Hair Spray helps hair look soft and shiny with easy-to-apply liquid keratin. Helps protect hair without weighing it down.Nelly Hair Spray helps to protect your hair from external factors with its keratin content. It can be easily applied from the roots of the hair to the ends of the damaged ha..
308.55TL
Ex Tax:257.13TL
Permalı veya doğal kıvırcık saçlardaki buklelerin daha düzenli görünmesine yardımcı olur. Yeni formülü ile saça esnek ve parlak bir görünüm verir. Güneş filtresi güneşin zararlı ışınlarından korumaya yardımcı olur. Doğal, ışıltılı bir görünüm verir. İçeriğinde ki B vitamini ile saçın beslenmesine ya..
225.25TL
Ex Tax:187.71TL
Nelly Hair Care Product allows hair to grow by helping to reduce shedding with hydrolyzed soy protein and herbal extracts used to accelerate the metabolism in the hair cell...
473.45TL
Ex Tax:394.54TL
It takes care of dry scalp or excessively oily scalp, which are the signs of dandruff formation. With its Intense Purifying content, it effectively purifies the daily accumulated dirt and the remnants of the hair stylers used and gives freshness. It reduces the formation of dandruff. It cleans the h..
238.43TL
Ex Tax:216.75TL
Showing 1 to 5 of 5 (1 Pages)