Menu
Your Cart

Veet

Marka: Veet
Veet Shower Tüy Dökücü Krem kısa tüylerinizi bile kökünden alarak size 4 güne kadar bir pürüzsüzlük sağlar. Veet Shower Tüy Dökücü Krem yoğun günlerinizde yardımcı olmak için hazırlandı. Özel olarak hazırlanmış suya dayanıklı formülü ile duş alırken kullanılabilir ve gününüze devam edebilirsiniz. Ha..
107,90TL
Vergiler Hariç:89,91TL
Marka: Veet
Erkekler için özel olarak fomülü Göğüs, Sırt, Bacak ve Koltuk Altı bölgelerindeki tüylerden kurtulmanıza yardımcı olur...
126,00TL
Vergiler Hariç:105,00TL
Marka: Veet
Veet Professional Tüm Bikini Bölgesi için Tüy Dökücü Krem Seti, kasık bölgesinde kullanım için klinik olarak kanıtlanmıştır. Hassas ciltler dahil tüm cilt tipleri için uygundur. Daha sert tüyler için tasarlanan tüy dökücü krem, 2 dakikada çözüm sağlar. -Tüy Dökücü Krem: Shea yağı ile formüle edilmiş..
181,77TL
Vergiler Hariç:151,48TL
Marka: Veet
• Cilt üzerinde kolayca dağılır ve cildinizi değil, en kısa tüyleri yakalar.• Easy-Gelwax™ teknolojisiyle geliştirilmiş jel formüle sahiptir• Tüyleri kökünden alarak 28 güne kadar pürüzsüzlük sağlar.• Bu sayede ağda bantlarını daha önce kullanmamış kişilerin bile ilk seferde mükemmel sonuç almasını ..
113,71TL
Vergiler Hariç:94,76TL
Marka: Veet
Veet Tüy Dökücü Krem, istenmeyen tüylerinizi etkili bir şekilde alırken; hem cildinizi 24 saate kadar nemlendirir, hem de yeni koku teknolojisi sayesinde cildinizde kötü koku bırakmaz. Şimdi keyifli bir tüy alma deneyimi yaşayın. Hassas ciltlere özel formülü yatıştırıcı etkisiyle bilinen aloe vera v..
85,49TL
Vergiler Hariç:71,24TL
Marka: Veet
Hassas ciltler için 28 gün'e kadar pürüzsüz cilt. Cilt üzerinde kolayca dağılır ve cildinizi değil, en kısa tüyleri yakalar. ..
78,85TL
Vergiler Hariç:65,71TL
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)