Menu
Your Cart

Otacı

Marka: Otacı
Sadece Isparta’mızın “Rosa damascena” güllerinin suyundan oluşan içeriği ile yüzünüzü ve boynunuzu yumuşatır, tazeler, ferahlatır ve sıkılaştırır. Gün boyu ferahlık, tazelik sağlayan pratik ve doğal bir ürün ihtiyacını karşılamak üzere tüm cilt tipleri için uygundur. Makyaj sonrası taze bir bitiş iç..
19,97TL
Vergiler Hariç:16,64TL
Marka: Otacı
Canlandırıcı ve sıkılaştırıcı etkili doğal tonik ihtiyacı bulunan tüm cilt tipleri için kullanıma uygundur...
123,85TL
Vergiler Hariç:103,21TL
Marka: Otacı
Doğal gül yağı cildi sıkılaştırmaya yardımcı olurken,Shea yağı nemlendirmeye ve beslemeye yardımcı olur. UVA içerir ve zararlı güneş ışınlarına karşı cildi korumaya yardım eder. Kullanım Şekli: Otacı Gül Kürü Yüz ve Boyun Kremi'ni sabah ve akşam yüzünüze ve boynunuza uygulayın. ..
71,40TL
Vergiler Hariç:59,50TL
Marka: Otacı
Bileşimindeki sarımsak ile saçları güçlendirir ve dökülmenin giderilmesine yardımcı olur. Organik aloe vera suyu ve provitamin B5 ile saçları nemlendirir ve güçlendirir. Kafein ve biotin saça canlılık kazandırır. At Kestanesi ve çinko ile dökülme eğilimli saçlarda yağlanmayı dengeler...
127,44TL
Vergiler Hariç:115,86TL
Marka: Otacı
Bileşimindeki sarımsak ile saç tellerinizi onarır ve güçlendirirken, içeriğindeki pancar özü saçlarınızdaki nemi hapseder ve saçlarınız güçlü, kolay taranan, yumuşak ve sağlıklı bir görünüme kavuşur. Kolay taranan ve yumuşak saçlara sahip olmak isteyen tüm saç tipleri için uygundur. Kırmızı PancarCi..
127,44TL
Vergiler Hariç:115,86TL
Marka: Otacı
Damıtılan güllerin saf yağlarının ve özlerinin en doğal halleri, Otacı Gül Kürü'nü oluşturur. Gül bitki özleri ve Provitamin B5 desteği içeren Otacı Gül Kürü Kaş ve Kirpik Serumu, kaş ve kirpiklerinizi besler, güçlendirir ve hacim verir...
78,31TL
Vergiler Hariç:65,25TL
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)