Menu
Your Cart

Sensodyne

Marka: Sensodyne
Sensodyne Onarım & Koruma dişlerinizdeki hassas bölgelerin onarılmasına yardımcı olan gelişmiş bir diş macunudur. Sensodyne Onarım ve Koruma, içeriğindeki ileri NovaMin teknolojisi sayesinde dişlerde hassasiyete neden olan açığa çıkmış dentin bölgelerini bulur, ani ve keskin sızıya neden olan bu böl..
107,52TL
Vergiler Hariç:97,75TL
Marka: Sensodyne
Plakları uzaklaştırmaya İçeriğindeki florür ile diş çürüklerini önlemeye Diş eti sağlığını korumaya Diş minesini güçlendirmeye ve doğal beyazlığına kavuşmasına Temizlik ve ferahlık 7/24 hassasiyete karşı koruma...
63,00TL
Vergiler Hariç:57,27TL
Marka: Sensodyne
Dişin doğal yapı taşlarıyla dişlerinizdeki hassas bölgelerin onarılmasına yardımcı olur, ağzınızda ferahlık ve temizlik hissi yaratır...
80,51TL
Vergiler Hariç:73,19TL
Marka: Sensodyne
Sensodyne Tam Koruma Diş Macunu 50 ml, hassas dişlere gün boyu koruma sağlamaya ve diş yapısını güçlendirmeye yardımcıdır...
28,05TL
Vergiler Hariç:25,50TL
Marka: Sensodyne
Sensodyne Nourish Sağlıklı Beyazlık Diş Macunu Ürün Açıklaması ve Özellikleri İçeriğindeki doğal nane ve citrus ile dişlerin hassasiyetini koruyarak besler ve temizler. Aynı zamanda içeriğindeki biyoaktif mineraller ağızın floransal dengesini korumasında yardımcı olur. Lekeleri giderir. Dişleri besl..
28,05TL
Vergiler Hariç:25,50TL
Marka: Sensodyne
Promine özel olarak geliştirilen bir formüle sahiptir. bu formül, minerallerin diş minesi yüzeyine nüfuz etmesine yardımcı olur. böylece zayıflamış diş minesinin aktif olarak güçlenmesine ve yeniden sertleşmesine yardımcı olur. Diş minesinin asitlerin etkilerine karşı korunmasına, daha güçlü ve sağl..
81,48TL
Vergiler Hariç:74,07TL
Marka: Sensodyne
Sensodyne Çok Yönlü Koruma Ferah Nefes Diş Macunu Ürün Özellikleri Hassasiyete karşı koruma ve günlük komple ağız bakımı sağlar. Doğal nane tatlı nane ve citrus yağı birleşimiyle uzun süren ferahlık hissi verir. Plakları uzaklaştırır. Güçlü diş minesi için yardımcı olur. Sağlıklı diş etleri için yar..
62,16TL
Vergiler Hariç:56,51TL
Marka: Sensodyne
Pürüzsüz yuvarlak kıl uçları diş etine zarar vermeyecek şekilde geliştirildi. Hassas diş eti hattına uyumlu fırça kılları ve küçük fırça başlığıyla ulaşılması zor alanlar da bile etkili temizlik sağlar. Diş eti hattında hassas temizlikİpeksi kıl yapısı Pürüzsüz yuvarlak kıl uçları Küçük fırça başlığ..
25,73TL
Vergiler Hariç:23,39TL
Marka: Sensodyne
%48 daha iyi temizlik Hassas ve derinlemesine temizlik için yuvarlak uçlu diş fırçası kıllarıHer noktaya erişim için küçük fırça başlığı Laboratuvar testlerinde standart düz diş fırçasına karşı..
90,47TL
Vergiler Hariç:82,24TL
Marka: Sensodyne
Sensodyne derin temizlik hassas dişleri yatıştırarak 24 saat koruma sağlamaya yardımcı olur...
17,43TL
Vergiler Hariç:15,84TL
Marka: Sensodyne
Sensodyne Hassas Temizlik Diş Fırçası Orta 2 'li Fırsat Paketi..
90,47TL
Vergiler Hariç:82,24TL
Marka: Sensodyne
2 kat daha iyi diş arası temizliği* Ulaşılması zor alanlar için özel olarak tasarlanmış konik uçlu diş fırçası kılları Dişler arasında etkili temizlik için ön uç fırça kılları Her noktaya erişim için küçük fırça başlığı..
90,47TL
Vergiler Hariç:82,24TL
Marka: Sensodyne
 Sensodyne Nourish Doğal Ferahlık hassas dişler için günlük diş macunudur. Doğal nane ve okaliptus yağı içerikleri ile etkili ve hassas beyazlatmaya yardımcı olur. Sensodyne Nourish, dişleri hassasiyete karşı korurken biyoaktif mineraller ile dişleri besler ve güçlendirir. Bu besleyici özelliği ile..
120,35TL
Vergiler Hariç:109,41TL
Marka: Sensodyne
Sensodyne Nourish Rahatlatıcı Etki hassas dişler için günlük diş macunudur. Doğal nane ve aloe vera özleri ile dişleri rahatlatmaya yardımcı olur. Sensodyne Nourish, dişleri hassasiyete karşı korurken biyoaktif mineraller ile dişleri besler ve güçlendirir. Bu besleyici özelliği ile ağız florasının d..
120,35TL
Vergiler Hariç:109,41TL
Marka: Sensodyne
Sensodyne Nourish Sağlıklı Beyazlık 1+1 Diş Fırçası Ulaşılması zor alanlarda etkili temizlik sağlarken, lekeleri gidermek için tasarlanmıştır. Aynı zamanda yumuşak kıl yapısıyla dişlerinizi hassas bir şekilde temizlemeye yardımcı olur. Modern ve minimalist tasarım..
90,47TL
Vergiler Hariç:82,24TL
Marka: Sensodyne
Sensodyne Nourish Sağlıklı Beyazlık günlük diş macunu dişleri hassasiyete karşı korurken aynı zamanda dişleri besler ve güçlendirir...
120,35TL
Vergiler Hariç:109,41TL
Marka: Sensodyne
Diş minesini güçlendirmeye yardımcı olur. Diş minesinin doğal beyazlığına kavuşmasına yardımcı olur. Diş etini korumaya yardımcı olur. Plak oluşumuna karşı korumaya yardımcı olur. Stanöz içeriği hassas bölgelerde koruyucu tabaka oluşturur...
107,90TL
Vergiler Hariç:98,09TL
Gösterilen: 1 ile 17 arası, toplam: 17 (1 Sayfa)