Menu
Your Cart

Pereja

Marka: Pereja
Pereja'nın çubuklu oda kokuları serisinden Kaşmir çubuklu oda kokusu kalıcı parfümsü kokusuyla sizi masalsı egzotik bir yolculuğa çıkarıyor. Aromatik çiçeksi karakterdeki notaların biraraya geldiği bu özel koku, üst notalarda lotus ve frezya çiçeklerinin egzotik havasıyla başlangıç yapıyor. Bu güzel..
82,59TL
Vergiler Hariç:68,82TL
Marka: Pereja
Pereja Tatlı Hayat Oda Kokusu Vanilya ve kahve çiçeği notalarının tatlı dinamizminin yasemin ve portakal çiçeklerinin tazelik veren notaları ile birleştirilen bu özel koku mutlu yuvaların ambiyansını evinize getiriyor. Şişe üzerinde yer alan kapağı çevirerek açınız. Tıpayı çıkartınız. Kapağı tekrar ..
79,50TL
Vergiler Hariç:66,25TL
Marka: Pereja
Pereja Pudra Oda Kokusu Şişe üzerinde yer alan kapağı çevirerek açınız. Tıpayı çıkartınız. Kapağı tekrar çevirerek şişeye takınız. Rattan çubukları şişenin içine yerleştiriniz. Önerilen kullanım biçimi çubukların haftada bir kez ters çevrilmesi şeklindedir...
79,50TL
Vergiler Hariç:66,25TL
Marka: Pereja
Pereja Ferahlık Esintisi Oda Kokusu Saflık ve temizlik duygularını çağrıştıran bu özel koku doğanın duru esintisini evinize taşıyor. Serin yaylaların geniş pamuk tarlalarının ferah esintisi bu kokuda hayat buluyor. Şişe üzerinde yer alan kapağı çevirerek açınız. Tıpayı çıkartınız. Kapağı tekrar çevi..
79,50TL
Vergiler Hariç:66,25TL
Marka: Pereja
Pereja Fransız Lavantası Şişe üzerinde yer alan kapağı çevirerek açınız. Tıpayı çıkartınız. Kapağı tekrar çevirerek şişeye takınız. Rattan çubukları şişenin içine yerleştiriniz. Önerilen kullanım biçimi çubukların haftada bir kez ters çevrilmesi şeklindedi..
79,50TL
Vergiler Hariç:66,25TL
Marka: Pereja
Pereja Gül Çubuklu Oda Kokusu, etkileyici ve kalıcı kokusuyla iç mekânın havasını değiştirerek romantik bir ambiyans yaratıyor. Vazgeçilmeziniz olacak bu çubuklu oda kokusu, üst notalarında sardunya ve kırmızı gül ile gizemli bir açılış yaptıktan sonra, orta notalarda pembe gül, taif gülü, gül yapra..
79,50TL
Vergiler Hariç:66,25TL
Marka: Pereja
Her alanda kullanabileceğiniz oldukça kullanışlı koku ürünleri arasında yer almaktadır. Şişe içerisine takılan bambu çubukları sayesinde şişe içerisindeki esansın alana yaymasını sağlamaktadır. Kullanma talimatı: Şişe üzerinde yer alan kapağı çevirerek açınız. Tıpayı çıkartınız. Kapağı tekrar çevire..
79,50TL
Vergiler Hariç:66,25TL
Marka: Pereja
İç mekânların havasını yasemin ferahlığıyla yenileyin!Evde veya iş yerinde tercih edebileceğiniz, özelikle de sık havalandıramadığınız odalarda kurtarıcı görevi görecek Pereja Yasemin Çubuklu Oda Kokusu, iç mekânın havasını kolayca değiştirecek! Üst notalarında şeftali, cassis meyvesi ve erik ile aç..
79,50TL
Vergiler Hariç:66,25TL
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)